Kampus Damansara Perdana

Talian Bebas Tol: 1-300-22-(KPAKK)57255

Telefon Pejabat: 03-7733 5600

JABATAN JAWATAN NAMA EMEL NO.TELEFON
Komunikasi Korporat Pengurus Dzulhazly Zainal Abidin dzulhazly@kpakk.edu.my 016-2016511
Pengambilan Pelajar Pegawai Nur Sheli Akma sheli@kpakk.edu.my 019-3226511
Nurul Akma akma@kpakk.edu.my 013-9756511
Fredrick fredrick@kpakk.edu.my 013-7966511

Kampus Bukit Merah

Telefon Pejabat: 05- 890 8801

JABATAN JAWATAN NAMA EMEL NO.TELEFON
Hal Ehwal Akademik Pegawai Nur Hamizah Mat Yusof hamizah@kpakk.edu.my 013-5014248
Hal Ehwal Pelajar Pegawai Noor Imlah Nasir imlah@kpakk.edu.my 019-5123675
Kaunselor Pegawai Balqis Bahari balqis@kpakk.edu.my 017-6758796