Kampus Damansara Damai

Talian Bebas Tol: 1-300-22-(KPAKK)57255

Telefon Pejabat: 03-61560230

JABATAN JAWATAN NAMA EMEL EXT NO.TELEFON
Pejabat Pendaftar Pendaftar Haslan Hussin haslan@e2L.com.my 103 -
Pegawai Noor Yusma Mohd Yusof Akbar yusma@e2L.com.my 118 -
Korporat Pengurus Besar Clement clement@e2L.com.my 285 -
Akademik Ketua Jabatan Dr Fatimah Bt Saleh sfatimah@e2L.com.my 109 -
Hal Ehwal Akademik Ketua Jabatan Wong Kok Foon foon@e2L.com.my 106 -
Pegawai Hashima Azmi faizatum@e2L.com.my 167 -
Nor Sa'adah Abd Manaf saadah@e2L.com.my 113 -
Hal Ehwal Pelajar Ketua Jabatan Suhada Abdul Razak suhada@e2L.com.my 110 013-9476511
Pegawai Norzaiman Samsuddin norzaiman@e2L.com.my 165 012-2421177
Kaunselor Pegawai Mohd Shuhmy Shuib shuhmy@e2L.com.my 145 -
Makmal, Praktikum & Latihan Ketua Jabatan Badariah Khalid badariah@e2L.com.my 105 -
Pegawai Nor Zarifth Mazni zarifth@e2L.com.my 161 -
Teknologi Maklumat Ketua Jabatan Saiful Safuan Suhaimi saiful@e2L.com.my 254 019-2707087
Pemasaran Fasilitator Pendidikan Affendy Junaidi affendy@e2L.com.my 119 019-3296511
Nurul Elina Ramli elina@e2L.com.my 115 019-3226511
Hamizah Selamat Samsi hamizah@e2L.com.my 114 013-9756511
Perhubungan Awam Ketua Jabatan Yamin Habibullah Mohamed Yuran yamin@e2L.com.my 122 017-3931552

Kampus Bukit Merah

Telefon Pejabat: 05- 8908801

JABATAN JAWATAN NAMA EMEL EXT NO.TELEFON
Pejabat Eksekutif Ketua Eksekutif Haslan Hussin haslan@e2L.com.my 201 -
Hal Ehwal Akademik Pegawai Nur Hamizah Mat Yusof nurhamizah@e2L.com.my 202 -
Hal Ehwal Pelajar Pegawai Noor Imlah Nasir imlah@e2L.com.my 207 019-5123675
Kaunselor Pegawai Hj Hamid Kamaruddin hamid@e2L.com.my 205 -
Asrama & Pengurusan Pegawai Noor Amalina Hassin amalina@e2L.com.my 211 019-6926290